Wykreuj Życie o Jakim Marzysz - kurs online

 WYKREUJ ŻYCIE O JAKIM MARZYSZ
kurs on-line, który wzniesie Twoją pewność siebie na zupełnie inny poziom.

Brak pewności siebie odbiera dość często radość z życia, nie realizujemy swoich marzeń, tkwimy w toksycznym związku lub żyjemy bez celu, pasji, z negatywnymi myślami pozwalając na to by życie przeszło obok. Często sami sobie wmawiamy, że jesteśmy niewystarczająco dobre, że czegoś nie potrafimy i że jesteśmy gorsze od innych.
Przez zaniżanie swoich kwalifikacji, przez bycie nieśmiałą i wbudowane przekonanie, że nie jesteś wystarczająco dobra- nie posiadasz życia takiego jakie chcesz mieć. Jedyną osobą, która stoi na przeszkodzie ku realizacji jesteś Ty sama. Podejmując decyzję o zmianie siebie, zmieniasz cały świat, bo Twój świat zewnętrzny jest lustrem Twojego wnetrza, tych wszystkich watpliwości i programów, które mówią Ci że masz czegoś nie robić, bo i tak nie wyjdzie i tylko sie ośmieszysz. To jest właśnie ten moment by przerwać to błędne koło i ruszyć po swoje marzenia.
Tak właśnie zrobiłam ja, Agnieszka Juszczyk i chcę się podzielić z Tobą moim doświadczeniem, który zebrałam w tym kursie, abyś Ty nie musiała poświęcać na to kilka lat, a abyś w ciągu miesiąca przerobiła i pozbyła się tego co Cie ogranicza. Ten  miesiąc to dopiero początek, jest Twoim drogowskazem gdzie iść, początkiem ogromnych zmian, które będa widoczne już w 1 tygodniu.Dostaniesz tu metody, które mnie wyzwoliły i dzięki czemu realizuje siebie w 100%. Nie musisz być w tym sama. Możesz śmiało prosić o pomoc i korzystać z wiedzy jaką dla Ciebie przygotowałam.
Otrzymasz dostęp do:
4 video, 4 podcastów, dużej dawki wiedzy w formacie PDF, ćwiczenia na odblokowanie, ulepszenie relacji z samą sobą i wiele innych.

 >> Relacji z Samą Sobą << odkryjesz i odnajdziesz nowe połączenie z samą sobą, odkryjesz siebie  i zrozumiesz, że miłość i akceptacja siebie to klucz do szczęścia pod każdym względem. Zwrócisz uwagę na swoje wewnętrzne dziecko, naprawisz z nim relację, zadbasz o siebie.

>> Budowanie zaufania do Siebie << czyli jak siebie nie zawodzić i wzmocnienie "dam radę".  Dostaniesz cztery kroki, aby zbudować do siebie zaufanie oraz dowiesz się więcej o asertywności i jak słowo NIE może stać się Twoim przyjacielem.
 >>Strach - jak sobie z nim radzić << metody na "poskromienie". Zdemaskuj swój lęk i pozbądź się go. Odblokowanie siebie i podjęcie kroków do spełnienia celów. Jak zacząć kierować się Twoim wewnętrznym głosem, jak wsłuchać się w siebie. Medytacja płomienia.


Agnieszka Juszczyk – autorka książki „Szczęście to wybór”, instruktorka zdrowego stylu życia: racjonalnego podejścia do jedzenia, aktywności fizycznej, a przede wszystkim zdrowego sposobu myślenia.

Blogerka, przedsiębiorca, inwestor, organizatorka wydarzeń biznesowych w Londynie.
Wie, że każdy ma w sobie potencjał, wystarczy go tylko wydobyć. Przeszła drogę, dzięki której zbudowała mocne fundamenty pewności siebie i odkryła prostą ścieżkę do bycia szczęśliwą każdego dnia. Testowała na sobie wiele teorii, rad, ćwiczeń i przebyła setki szkoleń u najlepszych trenerów: T. Harv Eker, Tony Robbins, Brian Tracy, Robert i Kim Kiyosaki, Les Brown, Krzysztof Hillar, Magdalena Pawłowska, Kamila Rowińska, Mateusz Grzesiak, Beata Pawlikowska.

Jeżeli pragniesz zmian, nie musisz zastanawiać się co zrobić. Nie musisz czytać i kupować ton książek i chodzić na setki szkoleń. Wystarczy, że zakupisz kurs i zmiana zacznie się dziać. Nie jesteś też sama!! Takich kobiet jak Ty jest więcej, połączmy siły, odrzućmy wszystkie ograniczenia i spełniajmy się!CZY KURS DZIAŁA? JEŚLI TY DZIAŁASZ - TO DZIAŁA!
Opinia:nadesłana przez Agnieszkę D.
    "Przede wszystkim bardzo Ci dziękuje, że zaproponowałaś mi ten kurs! Nie umiem wyrazić słowami mojej wdzięczności, to jest początek mojej drogi ulepszania siebie. Już na zawsze zostanie w moim życiu świadomość , ze Agnieszka Juszczyk zapoczątkowała moja drogę odkrywania siebie w sobie. Mam nadzieje, ze chociaż odrobinę jesteś zadowolona z pracy ze mną, bo sama zdaje sobie sprawę z tego, że nie należę do łatwych przypadków.   Prowadziłaś mnie profesjonalnymi i przemyślanymi metodami, ukierunkowałaś we właściwa stronę, co, mimo mojej wyuczonej oporności, dawało zaskakujące dla mnie rezultaty.
Wiele razy pojawiało się pytanie Jak ona to robi? Bo niejednokrotnie byłam zaskoczona swoim zachowaniem. Materiały , które dostawałam , były bardzo zrozumiale i nie wymagały wielu pytań z mojej strony. Niekiedy ćwiczenia wydawały mi się trudne, ale jak zaczęłam je stosować, trudność zamieniała się w przyjemność.  
Kiedy zaczęłam sięgać po książki motywacyjne (kilka lat temu) , już wtedy zaczął się proces samodoskonalenia, ale ja nie zdawałam sobie z tego sprawy. Zaczęła się nieświadoma praca nad własnym "ja", nad chęcią polepszenia własnego życia, otoczenia i uporządkowania bałaganu w głowie. Odkryłam, że są ludzie , którzy w tym pomagają i bardzo chciałam kogoś takiego poznać i skorzystać z takiej pomocy, no i poznałam Ciebie Agnieszko, to był naprawdę wartościowy dzień, bo poznałam osobę, która wie co robi, ma duże pokłady cierpliwości i ciepła dla innych.  
Decyzja zrobienia tego kursu była jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Na początku myślałam , ze przyjdzie trenerka pstryknie palcami, zapoda magiczny sok z gumi-jagod i zacznie się power do działania, ale nie tedy droga, zrozumiałam że naprawdę trzeba włożyć w to siebie. Zaczynając kurs, bałam się, ze nie jestem odpowiednia osoba, ze nie podołam, myliłam się , dałam rade. Czułam swobodne działania, bez nacisku i presji, a to moim zdaniem ma duże znaczenie.  
Kurs pozwolił mi odkryć siebie, zadbać o swoje potrzeby i siebie słuchać (wcześniej nie wiedziałam, że można siebie słuchać). Odkryłam , że "jestem". Ze jestem nie tylko i wyłącznie dla innych , ale przede wszystkim dla siebie. Ćwiczenia są bardzo skuteczne, choć niektóre na początku sprawiały mi trudności jak np. przed lustrem. Ja naprawdę zaczęłam siebie lubić. Zrozumiałam , ze jestem wartościową, wyjątkowa osobą, bo nie ma powodu by miało być inaczej.
Jestem lepsza wersja siebie, kobieta , która przedarła się przez kolczaste chaszcze negatywizmu i narzekania , na stronę pozytywnego życia, w którym jest pełno światła. Zauważyłam, ze świat się zmienia, to były pierwsze myśli, ale to nie świat, to ja zaczęłam się zmieniać pozytywnie. Teraz pozostaje tylko ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, aby w pełni zapanować nad własnym światem.Opinia:nadesłana przez Zuzę
Najlepsza częścią tego kursu było budowanie relacji z sama sobą , ćwiczenia i powtarzanie ich ciągle. Świadomość, że tak naprawdę z sama sobą będę do końca życia i akceptacja siebie , to bardzo ważne, aby ruszyć do przodu. 
Fajnie ze otworzyłas mi klapki na oczach , wiem ze musze pracować nad pewnością siebie i asertywnością, ale też akceptacją ludzi do okoła. Zmieniło sie podejście mnie do samej siebie, wróciłam na siłownię, w końcu ! Hehe :) I faktycznie tak jest - małe kroczki a działają cuda.


Zapisz się na kurs. Zacznij kreować życie o jakim marzysz.
Cena standard 597zł (płatność PayU)

KUP JUŻ DZIŚ I ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE


KUP TERAZ

Płatność również PayPal £120


No comments:

Post a Comment

Dodaj do obserwowanych