O mnie

 

 Agnieszka Juszczyk – autorka książki „Szczęście to wybór”, twórca cyfrowy, instruktorka zdrowego stylu życia: racjonalnego podejścia do jedzenia, aktywności fizycznej, a przede wszystkim zdrowego sposobu myślenia.
 
Audiobook książki.
 

 
Wie, że każdy ma w sobie potencjał, wystarczy go tylko wydobyć. Przeszła drogę, dzięki której zbudowała mocne fundamenty pewności siebie i odkryła prostą ścieżkę do bycia szczęśliwą każdego dnia. Testowała na sobie wiele teorii, rad, ćwiczeń i przebyła setki szkoleń u najlepszych trenerów: Bob Proctor, dr Joe Dispenza, Marta Manterys, Neville Goddard, T. Harv Eker, Tony Robbins, Brian Tracy, Robert i Kim Kiyosaki, Les Brown, Krzysztof Hillar, Magdalena Pawłowska, Kamila Rowińska, Mateusz Grzesiak, Beata Pawlikowska.
 
 
Aktywnie realizuje swoje cele, pokonując strach i stawiając przed sobą coraz to nowe wyzwania. Zachęcia kobiety do tego samego poprzez organizowanie spotkań biznesowych i konferencji na 300 osób z Beatą Pawlikowską, ale chce teraz dotrzeć do jeszcze większej ilości osób. Wiedza zawarta w książce i w kursie to jej kilkunastoletnie doświadczenie, od wielu lat pomaga innym w realizacji siebie i swoich pasji.Pomogła już setkom osób pozbyć się blokad oraz wzmocnić ich poczucie własnej wartości i samooceny. Autorka

programu JA JESTEM kreatorem swojego życia.


 Który ma na celu wprowadzeniu dobrych, świadomych, pozytywnych zmian w Twoim życiu


  Wegetarianka, która nie je cukru już od 11 lat stworzyła patformę Bezbolesne Usuwanie Cukru z Diety.  Fanka każdej aktywności fizycznej. Kocha tańczyć jak nikt nie patrzy, biegać po londyńskich parkach, przebiegła półmaraton Vitality na Wembley. Uwielbia trampoliny oraz zjazd na tyrolce.  Pajonatka podróży, zakochana w Grecji i mitologii greckiej.
Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, słowo NIE uznaje za nowe możliwości, a jej ulubionym cytatem jest "Wszystko jest możliwe w moim świecie".


Jeżeli pragniesz kreować swoje życie na własnych zasadach to napisz do mnie.
agnieszka@agnesblog.pl


OPINIE:

Od dwóch lat mam przyjemność współpracować z Agnieszką Juszczyk przy okazji organizowanych pod jej kierunkiem konferencji oraz śniadań biznesowych. Współpraca należy do jednych z najbardziej udanych i przyjemnych. Agnieszka nie tylko wyróżnia się niesamowitymi umiejętnościami organizacyjnymi oraz liderskimi lecz również potrafi zorganizować event tak by nie tylko uczestnicy ale i prelegenci czuli się zaopiekowani. To co sobie wyjątkowo cenię we współpracy z Agnieszką Juszczyk to komunikacja ze mną jako prelegentem/gościem eventu zarówno na etapie przygotowywania eventu aż po jego zakończenie. Jako gość oraz prelegent zawsze mogę liczyć na szybką informację o możliwych zmianach dotyczących eventu czy jego przebiegu. Dodatkowo Agnieszka Juszczyk jest zawsze otwarta na różne propozycje, ze strony gościa które mogą mu ułatwić pobyt podczas eventu, czy przekazywanie wartości uczestnikom konferencji. Tak więc serdecznie polecam współpracę z Agnieszką Juszczyk! 

 Anna Kupisz-CichoszCo -owner & Director of Softway LTD


Miałam przyjemność współpracować z Agnieszką Juszczyk podczas „II Konferencji - Czas Kobiet” w Londynie, jak również przy okazji mojego wykładu dla organizacji Alute, której Agnieszka jest współzałożycielką. Agnieszka to niezwykle miła i życzliwa osoba, która ma bardzo profesjonalne podejście do wszystkiego, w co z pasją inwestuje energię. Z jednej strony stawia na jakość i na klasę, jeśli chodzi o organizację, a z drugiej stwarza przestrzeń na swobodę, płynięcie i spontaniczny rozwój wydarzeń. Współpraca z Agnieszka jest zawsze lekkim i przyjemnym doświadczeniem, gdyż jej wysoko rozwinięta intuicja i mądrość życiowa, jak również ogromny szacunek do kobiecości buduje naturalne porozumienie i komunikację na ciepłym i wspierającym poziomie. Gorąco polecam współpracę z Agnieszką, gdyż dostarcza ona jakość, wartość i profesjonalne podejście, podane w miękki i przystępny dla każdego sposób.

Agnes Juszczyk  to absolutnie profesjonalna organizatorka eventow. Bylo dla mnie wielką przyjemnością uczesniczyć jako panelistka w ostatniej Konferencji Alute w maju 2018 w Londynie.
Agnes komunikowala ze mną konkretnie i z dużym zaangażownaniem wszelkie pytania, a podczas samego wydarzenia była niezmiernie pomocna i kooperacyjna.
Jestem zaszczycona i wdzięczna że mogłam uczestniczyć w konferencji. Dziekuję bardzo.
 Agnes Khan Flavoursofhealth


Współpraca z Agnieszką przy evencie Czas Kobiet i Śniadanie Biznesowe Alute była wspaniałym doświadczeniem. Agnieszka wykazała się dużym zaangażowaniem, profesjonalizmem i świetnymi umiejętnościami organizacyjnymi.

2 komentarze: