3/20/2013

Wiosenne porządki!

Dziś pierwszy dzień astronomicznej Wiosny, z tego tytułu posprzątałam i przygotowałam moja malutką szafę na nadejście ciepłych dni, które mam nadzieję niebawem zaczną się pojawiać częściej.
Mam dość duży problem, bo przeprowadziłam się do Londynu w czasie zimy i mam ze sobą bardzo mało ubrań wiosennych. W ogóle mam mało ubrań tutaj, ograniczenia na lotnisku raczej nie pozwalają na zabranie ze sobą zbyt wiele. W Polsce zostało tak z 3/4 mojej garderoby. Chociaż starałam się zabrać ze sobą rzeczy uniwersalne to brakuje mi niektórych ubrań.
Oto prezentacja mojej skromnej, wysprzątanej szafuni:-)Skład mikro-szafy: dużo swetrów na zimne dni (zapewne się jeszcze przydadzą), 6 par spodni, 4 pary szortów, 5 par leginsów, 3 sukienki, 4 koszule, marynarka, kurtka skórzana i zimowa, 6 pasków do spodni (z czego chodzę może w dwóch), 3 koszulki z długim rękawem, 2 z krótkim, 2 bez ramiączek, 2 kołnierzyki, 1 spódnica, tylko 5 par butów;-(
Tak więc moja mikro szafunia się zaprezentowała, wiec teraz co mogę z niej wyczarować. Nie za wiele, ale trzeba sobie radzić w ekstremalnych sytuacjach.

Must Have:
  • ciemne spodnie jeansowe (można je nosić do szpilek i do sportowych butów)
  • leginsy (pasują do wszystkiego)
  • przynajmniej jedną sukienkę (zawsze znajdzie się okazja by ją założyć)
  • sweter: gruby i cienki (na zimne/chłodne dni)
  • koszulka z długim rękawem
  • torebki: sportowa i wyjściowa
  • buty: obowiązkowo wygodne, no i wyjściowe aby pasowały do sukienki 
Oczywiście to co zabierzemy ze sobą zależy tylko od naszego gustu i stylu ubierania.
wyjście na kawę
do kina
spacer po mieście
na zakupy
do klubu
Marzenie: cały pokój ubrań, w tym jedna ściana butów :-) z dużym lustrem i miejscem bardzo dobrze oświetlonym na zrobienie makijażu:-)A oto mój towarzysz wiosennych porządków i makijaży:-D ależ ten kotek jest piękny. Cudo!! Nazwałam go "Ci-Cik", przynajmniej na to słowo reaguje i przychodzi do mnie:-)
Jak widać za oknem pogoda dość ładna. Świeci słonko i jest coraz przyjemniej.

Pozdrawiam wszystkich ciepło i wiosennie:*:* i zapraszam na mojego bloga jutro. 


3 komentarze: