PRZEDSPRZEDAŻ książki "Szczęście to wybór"Agnieszka Juszczyk "Szczęście to wybór"
PRZEDSPRZEDAŻ książki budującej Twoje wewnętrzne szczęście. 

Żyjemy po to by się śmiać, kochać, otrzymywać i dawać radość. Całe nasze życie to doświadczanie, poznawanie, eksperymentowanie. Jest tyle możliwości i wyborów, że z dnia na dzień możesz odmienić całkowiecie swoje życie rzucić pracę, która daje Ci poczucie bezsilności, wyruszyć w podróż, odejść z toksycznego związku, założyć bloga, otworzyć swoją firmę lub zacząć pisać książkę. Ile ludzi na świecie tyle marzeń, możesz tylko marzyć lub realizować marzenia i pod koniec swych dni poczuć satysfakcję.

Książka ta może odmienić Twoje życie, sprawić, że włączysz inny rodzaj myślenia. Często jest tak, że jedno właściwe zdanie przewraca nasze dotychczasowe życie do góry nogami w pozytywny sposób. 
Książka pisana na własnym przykładzie, na prawdziwej historii z mojego życia gdzie raz były wzloty, raz upadki. Prosto z serca do serca wraz ze sposobami na to by czuć szczęście, odkryć je w sobie na nowo i stać się nim.

Znajdziesz w niej:
PRZESTAŃ ZAWODZIĆ SIEBIE
CO INNI POWIEDZĄ?
CO INNI POMYŚLĄ, TO NIE TWOJA SPRAWA
ŚWIADOMOŚĆ TEGO KIM JESTES
NOWY JA
JESTEM CUDEM!
NIE ZATRAĆ SIEBIE
POZWALAM SOBIE NA BYCIE CZŁOWIEKIEM
ODPUSZCZAM
i wiele innych tematów bliskich sercu.
Każdy z nas zmaga się z podobnymi sytuacjami i to właśnie od nas zależe jak reagujemy na emocje, ludzi czy negatywy. To w naszych rękach leży zmiana naszego życia.


Mam nadzieję, że tak książka będzie Ci służyć przez lata, że będziesz ją przekazywać znajomym i mówić jak warto być świadomym, pełnym miłości człowiekiem.

Zapraszam Cię do procesu zmian, uśmiechu, radości i  lepszego życia.
Zrób sobie prezent na wiosnę, oraz podaruj tą książkę komuś kogo kochasz.

 

TAK! Wybieram szczęście i kupuję książkę.PayU

 25zł + 8.20 (przesyłka)

http://beyummy.pl/product/przedsprzedaz_ksiazki__szczescie_to_wybor_?c=agnesblog_strona


PayPal

 £5 + £2 (przesyłka) +0.50 (fee)Premiera książki w wersji drukowanej 01 marzec 2019. Wysyłka na terenie całej Europy.


 O mnie:
kobieta z marzeniami, która chce uwolnić się od etatu i cieszyć wolnością. Działam i tworzę na Rozpieszczam Się Zdrowo, zorganizowałam dziesiątki spotkań biznesowych i duże konferencje z Beatą Pawlikowską. Szukam sposobu na życie w równowadze, bo zawsze w mojej głowie jest tyle pomysłów, że ciężko powstrzymać się od ich realizacji. Jestem miłośniczką zwierząt, wegetarianką, moja zasada "jeżeli kochasz zwierzęta, to ich nie jesz". W sumie mam tyle zasad, że mogłabym wymianiać przez godzinę. Ten kto mnie pozna bliżej wie jak szalona i zakręcona jestem. Kocham malować, jak byłam mała tworzyłam komiksy i zapewne kilka pojawi się w książce, pisać poezję, tańczyć jak nikt nie patrzy, zdrowo się odżywiać, biegać i milion innych rzeczy.

 

Ty też możesz pomagać!!
1 zł z każdej sprzedanej książki powędruje na Schronisko dla Zwierząt w Bytomiu, tam właśnie się urodziłam i wychowałam więc to miejsce jest bliskie mojemu sercu.

https://www.facebook.com/BytomSchronisko/

 


No comments:

Post a Comment

Dodaj do obserwowanych