PRZEDSPRZEDAŻ książki "Szczęście to wybór"Agnieszka Juszczyk "Szczęście to wybór"
PRZEDSPRZEDAŻ książki budującej Twoje wewnętrzne szczęście. 

Żyjemy po to by się śmiać, kochać, otrzymywać i dawać radość. Całe nasze życie to doświadczanie, poznawanie, eksperymentowanie. Jest tyle możliwości i wyborów, że z dnia na dzień możesz odmienić całkowiecie swoje życie rzucić pracę, która daje Ci poczucie bezsilności, wyruszyć w podróż, odejść z toksycznego związku, założyć bloga, otworzyć swoją firmę lub zacząć pisać książkę. Ile ludzi na świecie tyle marzeń, możesz tylko marzyć lub realizować marzenia i pod koniec swych dni poczuć satysfakcję.

Książka ta może odmienić Twoje życie, sprawić, że zaczniesz myśleć. Często jest tak, że jedno właściwe zdanie przewraca nasze dotychczasowe życie do góry nogami w pozytywny sposób. 
Książka pisana na własnym przykładzie, na prawdziwej historii z mojego życia gdzie raz były wloty, raz upadki. Prosto z serca do serca wraz ze sposobami na to by czuć szczęście, odkryć je w sobie na nowo i stać się nim.

Znajdziesz w niej:
PRZESTAŃ ZAWODZIĆ SIEBIE
CO INNI POWIEDZĄ?
CO INNI POMYŚLĄ, TO NIE TWOJA SPRAWA
ŚWIADOMOŚĆ TEGO KIM JESTES
NOWY JA
JESTEM CUDEM!
NIE ZATRAĆ SIEBIE
POZWALAM SOBIE NA BYCIE CZŁOWIEKIEM
ODPUSZCZAM
i wiele innych tematów bliskich sercu.
Każdy z nas zmaga się z podobnymi sytuacjami i to właśnie od nas zależe jak reagujemy na emocje, ludzi czy negatywy. To w naszych rękach leży zmiana naszego życia.


Mam nadzieję, że tak książka będzie Ci służyć przez lata, że będziesz ją przekazywać znajomym i mówić jak warto być świadomym, pełnym miłości człowiekiem.

Zapraszam Cię do procesu zmian, uśmiechu, radości i  lepszego życia.
Zrób sobie prezent na wiosnę, oraz podaruj tą książkę komuś kogo kochasz.

 

TAK! Wybieram szczęście i kupuję książkę.PayU

 25zł + 8.20 (przesyłka)

http://beyummy.pl/product/przedsprzedaz_ksiazki__szczescie_to_wybor_?c=agnesblog_strona


PayPal

 £5 + £2 (przesyłka) +0.50 (fee)Premiera książki w wersji drukowanej 01 marzec 2019. Wysyłka na terenie całej Europy.


 O mnie:
kobieta z marzeniami, która chce uwolnić się od etatu i cieszyć wolnością. Działam i tworzę na Rozpieszczam Się Zdrowo, zorganizowałam dziesiątki spotkań biznesowych i duże konferencje z Beatą Pawlikowską. Szukam sposobu na życie w równowadze, bo zawsze w mojej głowie jest tyle pomysłów, że ciężko powstrzymać się od ich realizacji. Jestem miłośniczką zwierząt, wegetarianką, moja zasada "jeżeli kochasz zwierzęta, to ich nie jesz". W sumie mam tyle zasad, że mogłabym wymianiać przez godzinę. Ten kto mnie pozna bliżej wie jak szalona i zakręcona jestem. Kocham malować, jak byłam mała tworzyłam komiksy i zapewne kilka pojawi się w książce, pisać poezję, tańczyć jak nikt nie patrzy, zdrowo się odżywiać, biegać i milion innych rzeczy.

 

Ty też możesz pomagać!!
1 zł z każdej sprzedanej książki powędruje na Schronisko dla Zwierząt w Bytomiu, tam właśnie się urodziłam i wychowałam więc to miejsce jest bliskie mojemu sercu.

https://www.facebook.com/BytomSchronisko/

 


No comments:

Post a Comment

Dodaj do obserwowanych