6/13/2015

Bądź kimś więcej...

Zdrowa dieta, aktywność fizyczna powinna znajdować się w okolicach zdrowego rozsądku, powinno to być miłym akcentem naszego życia, a nie przymusem, cierpieniem, nieszczęściem... Tak samo jest z naszym umysłem, sercem, duszą (jakkolwiek chcesz to nazwać). Dobrze jest znaleźć balans pomiędzy rozwojem wewnętrznym, a zewnętrznym- tak by całość tworzyła harmonię w twoim życiu. Tak by całość sprawiała, że czujesz się spełniona i w pełni siebie akceptujesz.
W moim przypadku nie tylko same szkolenia dały mi wskazówki jak każdego dnia stać się lepszym dla samego siebie (nie dla innych), ale spotykałam wspaniałe osoby, które miały podobny cel jak mój. Być kimś więcej niż znajomi z dzieciństwa lub z obecnych czasów, nauczyciel w szkole, rodzice i całe otoczenie nam wmówiło. Robić coś więcej niż zostało nam narzucone, że możemy zrobić. Być kimś więcej dla samego siebie i zacząć działać, spełniać się.

Niecały rok temu pierwszy raz poszłam na MMI , gdzie zrozumiałam jak ważne jest porzucić urazy, swoją przeszłość i zacząć wnosić wartość do swojego życia. Co najciekawsze to właśnie od tego czasu moje życie uległo zmianie na takie jakie zawsze chciałam mieć, ale to nie dlatego że poszłam na to szkolenie. Tylko dlatego, że zaczęłam działać i pracować na to wszystko, bo dzięki MMI zrozumiałam jak to mogę zrobić.
Takie szkolenia nie odwalą całej pracy za ciebie, one dają wskazówki- jak w podchodach, ale od ciebie zależy czy pójdziesz nimi czy nie.

Tak samo dotyczy się naszego stanu emocjonalnego, możemy się dołować, możemy narzekać ale to nic nie zmieni w naszym życiu. Pomimo wszystkich szkoleń sama mam chwile gorsze i jeszcze gorsze, ale jestem tego świadoma i szukam sposobu by jak najszybciej wyjść z tego stanu. Bo jedyna osobą, która ma wpływ na to co myślę jestem ja sama.

 Dlatego tak ważne jest by uczestniczyć na różnych spotkaniach, gdzie można poznawać ludzi, rozwijać się i działać. Jednym z takich spotkań są "Śniadania Biznesowe" organizowane w Londynie.
Brzmi poważnie: "śniadanie biznesowe", więc zapewne wiele osób pomyśli "to nie dla mnie, nie mam biznesu, nie wiem czy chcę mieć, więc nie idę". Jednak jak jesteś tam to rozumiesz, że biznes to pojęcie ogólne. Biznes to bardziej relacje międzyludzkie i wsparcie jakie oni mogła dać tobie byś mogła się rozwijać. Biznes to nie tylko suche fakty, pieniądze, zyski, firmy, garnitury to również emocje, łzy wzruszenia, oraz wiedza, motywacja i rozwój osobisty. Najważniejsi są w tym ludzie, w pojedynkę niewiele można zrobić, ale współpracując wszystko.
 7 czerwca odbyło się pierwsze spotkanie Alute Business Club, gdzie kobiety pragnące coś zmienić w swoim życiu na lepsze zebrały się, opowiedziały swoją historię i tak naprawdę to one stworzyły to wspaniałe miejsce, do którego każda może przyjść raz w miesiącu.
To co się działo tam jest nie do opisania, energia jaka panowała na śniadaniu była w stanie przenieść góry, były również chwile wzruszeń, jak i śmiechu. Najwspanialsze było dla mnie dostrzec, jak te cudowne kobiety bawiły się tym spotkaniem, jaką pozytywną aurę dawały wszystkim dookoła. Chcę więcej takich spotkań i szkoda, że są tylko raz w miesiącu. Jeśli masz ochotę poczuć to co ja zapraszam, ja będę na każdym :)
Harmonogram spotkań 2015/2016:
05 lipiec 2015
02 sierpień 2015
06 wrzesień 2015
04 październik 2015
08 listopad 2015
06 grudzień 2015
10 styczeń 2016
7 luty 2016
Bilety do zakupu tutaj: Śniadania Biznesowe Alute.

Jeśli jesteś z Londynu lub okolic i masz ogromną chęć zmienić swoje życie na lepsze przyjdź na pyszne śniadanie w restauracji Tatra. Motywacja, cele, działanie.
Właścicielka tatuażu: Pat-Dream.

18 komentarzy:

 1. bo tylko my sami jesteśmy kowalami swego losu, nikt inny za nas życia nie przeżyje ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem za tym, że jeśli ćwiczymy mięśnie ciała powinniśmy równolegle ćwiczyć też umysł. Wszelkie takie warsztaty, zajęcia są bodźcem do dalszego rozwoju umysłowego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. chętnie wybrałabym się na takie spotkanie:) ciekawy wpis:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy musi być kimś, mi wystarczy być sobą!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co to znaczy być sobą? Czy faktycznie czuć że się robi to co chce oznacza, że jest się sobą?
   Bycie sobą to nie takie proste zadanie ponieważ jesteśmy zlepkiem przekonań naszych rodziców i otoczenia.

   Usuń
 5. Pięknie i dobrze napisane:) Bo człowiek jest CUDem (ciałem umysłem i duchem:) i rozwijanie jednej strefy tworzy braki w pozostałych co w końcu zaburza całą harmonie.

  p.s. Wiesz że taki look bardzo Ci pasuje? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) dobrze się czuje w takim looku ;)
   Dobrze napisane: rozwój w jednej sferze powoduje braki w drugiej i brak balansu.

   Usuń
 6. Zmotywowałaś mnie, muszę poszukać kreatywnych spotkań u siebie w mieście:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mądrze pomyślane tylko działać.


  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiam jadac w "Tatra Restaurant" wiec moze chocby i z tego wzgledu sie skusze :D.

  OdpowiedzUsuń
 9. Każdy jest kreatorem swojego życia, więc nie narzekajmy, a weźmy sprawy w swoje ręce. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo dużo zależy od nas samych, lepiej próbować coś działać, niż narzekać.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wspaniale napisane Kochana :) I wyglądasz przepięknie!

  OdpowiedzUsuń
 12. Jest wiele takich spotkań, nawet w Polsce. Ich główną zaletą jest to, że bardzo inspirują no i dodatkowo ładują baterie do prężnego działania. Zdecydowanie korzystanie z nich wyjdzie każdemu na plus.

  OdpowiedzUsuń