2/20/2019

Książka "Szczęście to wybór" Agnieszka Juszczyk


Napisałam książkę "Szczęście to wybór", mój prywatny i zawodowy sukces, bo kiedyś bym nawet nie marzyła, aby ją wydać i puścić do opinii publicznej. Wiem, że historia w niej zawarta jest opruszona uniwersalnymi prawdami, które często chociaż są oczywiste dla nas, to zapominamy.

http://agnieszkajuszczyk.com/ksiazka


Od wielu lat powtarzałam, że szczęście to wybór i już do końca swoich dni będę to powtarzać. Taka właśnie jest prawda! To od nas zależy co mamy wokoło siebie i jakie życie wiedziemy. To my decydujemy jakich ludzi wpuszczamy do naszego serca, a jakie myśli do głowy. Tylko my jesteśmy Panami/ Paniami własnego losu i oczywiście są sytuacje, na które nie ma się wpływu. Jednak reakcja na nie i to jakie emocje dopuścimy do głosy to ciągle nasz wybór.

Książka ta powstała bardzo szybko, bo wiedziałam od razu co powinna zawierać. Jest lekka, przystępna dla każdego kto szuka odpowiedzi na pytania. Może własnie moje historie pomogą Tobie rozumieć dlaczego w Twoim życiu dzieją się takie, a nie inne sytuacje.

Nie znajdziesz tam konkretnych odpowiedzi. Książka ta pomoże Ci oddkryć to co już masz w sobie. Przynajmniej mam taką nadzieję i byłabym ogromnie szczęśliwa, jeżeli pomoże chociaż jednej osobie.Możesz ją kupić na stronie:

http://agnieszkajuszczyk.com/ksiazka
 
Korzyści wynikające z przeczytania książki:
 
Szczęście ma niejedno oblicze i dla każdego może oznaczać zupełnie coś innego. Zdefiniuj swoje szczęście, by odnaleźć swoją prawdę.

Odkryjesz, że życie to pasmo wzlotów i upadków, które wcale nie muszą ci się bezwiednie przytrafiać, a masz zupełną kontrolę nawet nad sytuacjami, których kontrolować nie możesz.

Nie jesteś sam w swojej podróży przez życie, jest nas więcej i każdy ma podobne pragnienia, chce kochać, być kochanym, chce być ważny, zauważony, zrozumiany. Jednak najważniejsze to zrozumieć, że ty pierwszy masz dać sobie to wszystko.

Przeżywamy te same emocje, żyjemy w tym samym chaosie i często nasze historie są podobne, jest sposób na to, by zrozumieć siebie. A gdy zrozumiesz siebie, to wtedy zrozumiesz te wszystkie mechanizmy u innych ludzi.

Nikt nie ma prawa odebrać ci marzeń, nawet jeżeli wydaje ci się, że świat się wali, bo nawet te negatywne sytuacje mogą zmienić cały obraz. Nagle okaże się, że te zawalone mury ukażą cudowny zachód słońca, którego wcześniej nie widziałeś.

Piękno jest w tobie, masz w sobie wszystko, czego ci potrzeba, nic więcej, nic mniej, ideał sam w sobie. Spójrz na siebie jako cud, bo cudem się urodziłeś i będziesz nim zawsze.

Pozwól sobie na człowieczeństwo, na popełnianie błędów i na bycie nieperfekcyjnym. Wybacz sobie wszystkie błędy, by odpuścić przeszłość i zacząć żyć tu i teraz.

_______________________________________________________________________________

Książka "Szczęście to wybór" będę dostępna w formie drukowanej na wiosnę 2019. Wysyłka na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii. Możliwośc na terenie UE.


http://agnieszkajuszczyk.com/ksiazka

1 komentarz: