8/26/2019

Akademia Szczęścia


Zaczynamy nową serię Akademii Szczęścia, w której poruszymy tematy życia.

Wszystko o czym będę mówić w Akademii Szczęścia i w ogóle gdziekolwiek, czy to wykłady, LIVE, posty, instastory to bierze się to z mojego doświadczenia. Przetestowałam to na sobie i działa.
Czy musi działać na każdego? Nie.

Dlaczego chce stworzyć Akademię Szczęścia z tematami ciała i ducha?
Już od ponad 6 lat wprowadzam różnego rodzaju zmiany w moim życiu i może to zainspiruje Ciebie to szukania swojej PRAWDY.  Jeśli czytasz mojego bloga od tych kilku dobrych lat, to zapewne wiesz, że ważne jest dla mnie temat detoksu pod każdym względem.

Początkowo skupiałam się na ciele, oczyszczaniu go na tysiące sposobów, dietach, aktywności zdrowym podejściu do niego, aż do emocji, zrozumieniu siebie, uporządkowaniu bałaganu i wprowadzaniu kilku ważnych dla mnie zasad, które zmieniły moje całe podejście do życia.
Tym chce się dzielić, moimi sposobami, które są z życia wzięte. Nie będą to publikacje naukowe, podparte tonami książek uczonych, a będzie to doświadczenie. Dlatego chce abyście podeszli do tego jako do zabawy.

DIETA: nie jestem dietetykiem, ale jestem osoba, która kiedyś jadła co tylko jej wpadło w ręce, a potem odrzuciła cukier i zaczęła wprowadzać konkretne zmiany. Chcę opowiedzieć co się ze mną działo, jaki wpływ ma na mnie zdrowa dieta oraz co jem, aby czuć się szczęśliwa, bez obsesji na punkcie jedzenia.

TRENING: nie jestem trenerem personalnym, ale ćwiczę od ponad 30 lat, od ponad 5 lat systematyczna biegaczka, maniak siłowni. Powiem Ci o moich kontuzjach, obsesji piękna
i jak zacząć cieszyć się na myśl o ćwiczeniach.UMYSŁ: nie jestem pschylogiem, ale mam mózg od 36 lat, a od kilku lat uczestniczyłam w kursie metody Silva, która dała mi "instrukcje obsługi mózgu". Myśl za siebie - to moje ulubione stwierdzenie. Nie będę dawać psychologicznych rad, a swoje własne, które mi pomogły.

DUSZA: no więc... mam ją zapewne od tysięcy lat, jak nie dłużej, a raczej jestem nią i zyję w ciele. Co tu więcej mówić. Jak się z nią połączyć na nowo, opowiem Ci o mojej hipnozie regresyjnej, o sposobach jak podążać na głosem serca i wiele innych.

Witaj w Akademii Szczęścia!!

Wszystkie filmy będą publikowane na YouTube. Zostaw po sobie ślad, abym widziała czy podoba Ci się to co robię. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz