11/14/2022

DIETA MENTALNA ZERO KALORII.

 

 

DIETA MENTALNA ZERO KALORII, to wybieranie zdrowych, pozytywnych i służących nam myśli.

 
Możesz pozwalać przepływać Twoim myślom, ale to może skutkować nadmiernym myśleniem, zamartwianiem się czy tworzeniem negatywnych scenariuszy.
Masz również inną opcję: zastosować dietę mentalną i przejąć kontrolę nad swoimi myślami. Jeśli miałeś przekonanie, że nie ma możliwości kontroli myśli, to było to błędne przekonanie i warto je wyrzucić ze swojej głowy. 

 
Prawdą jest to, że tylko Ty decydujesz o czym myślisz. 

 
To tak jak podczas zakupów wybieramy zdrowe produkty, czytamy składy, a potem sami gotujemy pożywny posiłek, tak samo jest z myślami. Możesz je wybierać, dobierać i tworzyć w swojej głowie co tylko chcesz. Co za tym idzie: TY MASZ WYBÓR. Jeśli masz wybór to wybieraj to co Tobie służy.
Dlaczego to ważne, aby wybierać dobre, wspierające nas myśli? Myśli tworzą nasze postrzeganie świata, oraz tworzą nasz świat zewnętrzny. Jeśli chcesz lepszego życia, zacznij zwracać uwagę co masz w głowie. Jeśli jesz fastfoody, to nie możesz być zdrowy. Jak myślisz negatywnie, to nie możesz mieć pozytywnego życia.

 
Wybór należy do Ciebie!


  

Podoba Ci się to co robię? Lubisz oglądać filmy, inspirować się przepisami i spędzać czas ze mną, to koniecznie zostaw subskrybcje i bądź na bieżąco z każdym filmem. :)


Możesz zostać moim PATRONEM i mieć dostęp do wszystkich e-booków i książek.


Zobacz jakie są opcje bycia PATRONEM i jakie korzyści to ze sobą niesie. Każdy e-book, który będę wydawała będzie automatycznie wędrował na Twoją skrzynkę e-mailową. 

Dwa e-booki dostępne na teraz:


książka "Szczęście to wybór"

e-book "Tajemnica wytrwałości"


Dziękuję, że jesteś tu ze mną! :)

 

 

 

 

2 komentarze:

  1. teraz też jestem na diecie ale przyznaję, że nie jest łatwo... zaczęłam w tym tygodniu używać wspomagania i na razi mogę polecić. mam nadzieję,że osiągnę swój wymarzony cel

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja nie jestem na diecie, to nie dla mnie.

    OdpowiedzUsuń