7/16/2020

ZADBAJ O SWOJĄ SKÓRĘ. NATURALNE KOSMETYKI. SHY DEER, MOKOSH i BIOLAVEN.

Jak masz wybór to wybieraj mądrze. Tak zawsze pisałam i piszę dalej o jedzeniu, jednak tym razem po wprowadzeniu wielu kolejnych zmian mogę tak śmiało powiedzieć o pielęgnacji.
Kosmetyki są częścią naszego życia i nawet nie zdawałam sobie sprawy ile chemii w nich jest. Producenci prześcigają się w reklamach, zatrudnianiu bardziej sławnej osoby do swojej kampanii, a zapominają o najważniejszym, że w prostocie tkwi piękno!! I do tego właśnie wracam i zachęcam też Ciebie.

Ostatnio odkryłam i przetestowałam wiele polskich firm kosmetycznych z naturalnymi składami, a co równie ważne 'nie są testowane na zwierzętach'. Nie rozumiem czemu jakikolwiek kosmetyk musi się opierać na cierpieniu, torturowaniu i przetrzymywaniu zwierząt. Nie będę tutaj wstawiać zdjęć, ale zachęcam Cię do świadomości i inteligencji życiowej, a nie podążaniu ślepo za tym co kolorowe i reklamowane przez kogoś znanego. Wejdź na strony Peta lub innych organizacji, zobacz co się dzieje za zamkniętymi drzwiami i jaką iluzję piękna się Tobie sprzedaje.

Wracając do tematu, chcę Ci pokazać moją nową pielęgnację i o to byś zadbała o siebie w naturalny sposób.


Zachęcam do SUBSKRYBOWANIA kanału. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz