12/02/2020

POST DR DĄBROWSKIEJ. POCZĄTEK + POMYSŁY NA POTRAWY.

 Zaczynam pierwszy raz post dr  Dąbrowskiej. Zanim się do niego zabrałam warto się przygotować, bo sam post jest dość ciężki i trzeba wyeliminować wiele produktów. Taki sposób odżywiania zawsze powoduje we mnie chęć na jedzenie czegoś czego dawno nie jadłam, jak pierożki, krokiety, a każdy zapach na ulicy od razu pobudza apetyt. 


Przygotowanie jest kluczowe, bo pozwoli Ci wytrwać w poście:

1. Przygotuj swoje DLACZEGO. 

Dlaczego chcę przejść post, co mi on da, oraz szczery powód, czy to zdrowotny czy wizualny. To 'dlaczego' nie będzie zapisane, wydrukowane i umieszczone w widocznym miejscu. Będzie Ci to przypominać w chwilach słabości po co to robisz.

2. Przeczytaj książkę, posłuchaj wykładów, ściągnij aplikacje, zapisz się do grup na facebooku, to wszystko da Ci obraz tego jak wygląda post. Nie tylko z punktu książkowej, ale też osób, które ją przechodzą. Aplikacja jest płatna, ale masz 7 dni darmowego testowania. W kżdej chwili możesz z niej zrezygnować, ale muszę przyznać, że jest dość ciekawa. Masz w niej przygotowanie, post i wychodzenie z postu. 

3. Zapisz sobie listę produktów dozwolonych i miej ją zawsze przy sobie. 

Grafika pobrana z KLIK

Dozwolone warzywa:

marchew, buraki, seler, pietruszka, chrzan, rzepa, rzodkiew, różne rodzaje kapusty, kalafior, brokuł, bok choy, jarmuż, kapusta pekińska, rukola, kalarepa, szparagi, różne rodzaje sałat, szpinak, botwinka, seler naciowy, natka pietruszki, mniszek, pokrzywa, szczaw, różne rodzaje cebuli, szczypiorek, por, czosnek, dynia, cukinia, kabaczek, bakłażan, ogórki, pomidor, papryka

 Dozwolone owoce: 

jabłka,  grejfruty, cytryny.

oraz w ilościach dekoracyjnych owoce jagodowe, kiwi, granat, pomarańcze, mandarynki, porzeczki, agrest, morele, arbuz, śliwki, wiśnie, maliny.

 Co można pić:

herbaty ziołowe, wodę, sok z buraka kiszonego, świeże soki. 

Nie można pić kawy, czarnej herbaty i alkoholu. 


 Został ŁAPKĘ W GÓRĘ pod filmem i zapraszam do SUBSKRYBCJI KANAŁU. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz