2/19/2022

Obraz samego siebie, a idealne ciało. [ Bob Proctor / dr Maxwell Maltz Psychocybernetyka ]

Zrzucanie kilogramów dla niektórych jest łatwe, dla innych trudne. Tak samo utrzymanie wagi, bycie pełnym energii czy zdrowym. Zastanawiałam się czemu tak się dzieje, że dwie osoby w podobnym czasie zaczynają odchudzanie a jednaj przychodzi to łatwiej, natomiast druga przez lata zmaga się ze wzlotami i upadkami, a koniec końcem nie osiąga takiego efektu jaki chce. O co tu chodzi?


Rok temu zrzuciłam 10 kg i od tego czasu utrzymuję wagę - nie mam z tym jakiegoś większego problemu. Zastanawiałam się nad tym dlaczego to takie proste dla mnie, gdzie leży sekret, który powoduje, że potrafię zmienić swoją wagę szybko, łatwo i skutecznie.

Dopiero jak natrafiłam na Boba Proctora, który wyjasnia jak działa nasz ‘umysł’ oraz z jego polecenia książkę Dr. Maxwell Maltz „Psychocybernetyka” zrozumiałam o co w tym chodzi i chcę się z tym Tobą podzielić, abyś też mógł to zastosować i cieszyć się zdrowiem, energią, szczupłą sylwetką.


 

 


Podoba Ci się to co robię? Lubisz oglądać filmy, inspirować się przepisami i spędzać czas ze mną, to koniecznie zostaw subskrybcje i bądź na bieżąco z każdym filmem. :)


Możesz zostać moim PATRONEM i mieć dostęp do wszystkich e-booków i książek.


 

Zobacz jakie są opcje bycia PATRONEM i jakie korzyści to ze sobą niesie. Każdy e-book, który będę wydawała będzie automatycznie wędrował na Twoją skrzynkę e-mailową. 

Dwa e-booki dostępne na teraz:


książka "Szczęście to wybór"

e-book "Tajemnica wytrwałości"


Dziękuję, że jesteś tu ze mną! :)

1 komentarz:

  1. Super Pani wygląda, chodząca motywacja do podniesienia się z kanapy i wzięcia za ćwiczenia ;)

    OdpowiedzUsuń