2/08/2022

Syrop z cebuli na kaszel? Naturalne sposoby na odporność.

 Nasz organizm to inteligentna 'maszyna', która potrafi sama się leczyć. Jak to powiedział Maxwell Maltz (autor niesamowitej książki "Psychocybernetyka") wszystkie lekarstwa, zabiegi, operacje są po to by wspomóc ciało w usunięciu choroby i w samoleczeniu. Dlatego stawiam na naturalne sposoby, bo właśnie tego potrzebuje ciało, które się leczy. Tak naprawdę stan choroby to już etap, w którym ciało rozpoczyna proces leczenia. W zależności od tego jak dbaliśmy o nie przed chorobą, tak też będzie sobie radziło. 

Wiadomo też, że wszystko po co sięgamy jest nasączone chemią: powietrze jakim oddychamy, woda w kranie, jedzenie w polularnych sieciówkach, czy nawet produkty w sklepie. Wystarczy obrócić na skład i człowiek dostaje zawrotów głowy od samego czytania czym nas trują producenci jedzenia. 

Nie ma co się oszukiwać, że ktoś dba o nasze zdrowie, bo na przodzie plastikowego opakowania jest namalowany owoc z napisem 'witaminki'. O nasze zdrowie musimy zadbać SAMI.
Mel Robbinson powiedziała "Nikt nie przyjdzie! Nikt nie przyjdzie by Cię zmobilizować. Nikt nie przyjdzie by Cię ocalić. Wszysto zalezy od Ciebie"

Taka prawda, jedyna prawda. Możemy czekać aż lekarz da nam właściwą diagnozę, możemy czekać aż ten syrop z apteki zacznie działać, albo tabletki na odchudzanie pomogą Ci zrzucić nadprogramowe kilogramy. Możemy czekać aż książka sama się przeczyta, lub ktoś zaciągnie Cię na siłownie zrobić kilka ćwiczeń. To wszystko zależy od NAS, całe nasze życie zalezy od nas.
Dlatego jeśli to my decydujemy, nie lepiej postawić na to co dla Nas najlepsze? 

Zapraszam do oglądania moich filmów oraz do wsparcia kanału na Patronite. :)

Składniki:

2 duże cebule

2 łyżki miodu

słoik

Wykonanie:


 

Podoba Ci się to co robię? Lubisz oglądać filmy, inspirować się przepisami i spędzać czas ze mną, to koniecznie zostaw subskrybcje i bądź na bieżąco z każdym filmem. :)


Możesz zostać moim PATRONEM i mieć dostęp do wszystkich e-booków i książek.


 

Zobacz jakie są opcje bycia PATRONEM i jakie korzyści to ze sobą niesie. Każdy e-book, który będę wydawała będzie automatycznie wędrował na Twoją skrzynkę e-mailową. 

Dwa e-booki dostępne na teraz:


książka "Szczęście to wybór"

e-book "Tajemnica wytrwałości"


Dziękuję, że jesteś tu ze mną! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz