6/09/2022

WYCHODZENIE Z POSTU DR DĄBROWSKIEJ. KETO WEGE. -5KG NA WADZE

 Wychodzenie z postu dr Dąbrowskiej jest dla mnie największym wyzwaniem. Na poście znam zasady, trzymam się ich, a jak post się kończy to mój mózg zaczyna myśleć 'co by tu zjeść'. Wtedy też muszę się pohamować, bo powinno się wychodzić etapami. 

 

Wychodzenie dzielę na 5 etapów i w  każdym dodaje po 200kcal. Tak aby zakończyć post na około 1800kcal. Jako, że bardzo nie lubię liczyć kalorii i jest to dla mnie strata czasu, tak podczas wychodzenia korzystam z Fitatu, co bardzo ułatwia mi liczenie i sprawdzanie makro. Jako, że wybieram wychodzenie dietą ketogeniczną wegetariańską, to w podczas każdego etapu dodaje coraz więcej tłuszczy w różnej postaci. 

Dla mnie wychodzenie jest bardziej intuicyjne i z każdym etapem dodaje oleje do sałatek, awocado, zakazane warzywa, owoce (które w są idealne w keto), orzechy, jaja, oraz sery. 

Nawet jak jestem już zakończyłam wychodzenie, to dalej trzymam się zasad wychodzenia, kaloryczności, ale zaczynam wchodzić w Low Carb. Nie chcę rezygnować z węglowodanów, ale nie chce tez ich spożywać w 'normalnej'  ilości (moje jelita nie lubią się z węglowodanami). Wtedy też dodaje więcej owoców, więcej warzyw i pozwalam sobie na bezglutenowe krakersy. Staram się utrzymać ten stan jak najdłużej i potem wchodze już na standardowe zdrowe odżywianie. 

Zapraszam do zobaczenia filmu: 


Podoba Ci się to co robię? Lubisz oglądać filmy, inspirować się przepisami i spędzać czas ze mną, to koniecznie zostaw subskrybcje i bądź na bieżąco z każdym filmem. :)


Możesz zostać moim PATRONEM i mieć dostęp do wszystkich e-booków i książek.


 

Zobacz jakie są opcje bycia PATRONEM i jakie korzyści to ze sobą niesie. Każdy e-book, który będę wydawała będzie automatycznie wędrował na Twoją skrzynkę e-mailową. 

Dwa e-booki dostępne na teraz:


książka "Szczęście to wybór"

e-book "Tajemnica wytrwałości"


Dziękuję, że jesteś tu ze mną! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz