1/12/2024

Nie rozpoczynaj swoich noworocznych postanowień bez tego! *video*


 
Za każdym razem, kiedy coś doceniasz, za każdym razem, kiedy coś wychwalasz, za każdym razem, kiedy cieszysz się z czegoś, mówisz wszechświatowi „więcej tego poproszę”. Nigdy nie musisz wypowiadać już swojej intencji na głos i jeśli przez większość czasu przebywasz w stanie wdzięczności, wszystkie dobre rzeczy przyjdą do Ciebie. - Abraham Hicks

Wdzięczność jest stanem, w którym jesteś otwarty na otrzymywanie, a jednocześnie dziękujesz za to, co masz. Można być wdzięcznym za to, co już jest obecne w twoim życiu i za to, co chcesz, aby się pojawiło.

Wdzięczność to nic innego jak otwieranie drzwi i mówienie "witam, chcę tego więcej". Każda myśl taka jest, ale wdzięczność ma większą moc. Joe Dispenza porównuje wdzięczność do uczucia miłości, które jest jednym z najpotężniejszych i najważniejszych odczuć. Prawdziwe odczuwanie wdzięczności przyciąga do twojego życia więcej tego, za co czujesz wdzięczność.

 

 ĆWICZENIE WDZIĘCZNOŚCI:

Zacznij praktykować wdzięczność. Widzisz piękny zachód słońca? Poczuje go, zagłęb się w niego i podziękuj za to, poczuj wdzięczność, że możesz tego doświadczać. Zwróć uwagę na drobiazgi w życiu. Może pijesz teraz kawę, ktoś ją zebrał, wypalił, przywiózł z dalekiego kraju, zmielił i dostałeś gotowy produkt. Nie musisz już tego robić, bo zostało Ci to podane na 'tacy', czyż to nie piękne żyć w takim świecie, gdzie wszystko mamy pod nosem? Odczuwaj wdzięczność i zobaczysz, jak drastycznie zmieni się twoje życie. Zaczniesz przyciągać tego więcej i więcej.

Może i nie masz w 100% wpływu na to, co się wydarza z zewnątrz, ale masz w 100% wpływ na to, jak na to reagujesz, co czujesz, jak z tym działasz, jaką dajesz temu energię. To, co się dzieje w twojej głowie jest twoje. To jakie emocje odczuwasz, to tylko i wyłącznie twoja zasługa. To jakie działania wykonujesz są tylko twoje. Wszystko o czym myślisz, czujesz i co robisz, jest w 100% zależne od ciebie. Zawsze mamy wybór.

Odczuwanie wdzięczności to też twój wybór. Możesz skupiać się na negatywach i więcej tego przyciągać, ale też możesz pójść inną drogą i zacząć czuć wdzięczność, a co za tym idzie przyciagać do swojego życia samo piękno. WYBIERAJ MĄDRZE!


_________________________________________________________________________

 

Podoba Ci się to co robię? Lubisz oglądać filmy, inspirować się przepisami i spędzać czas ze mną, to koniecznie zostaw subskrybcje i bądź na bieżąco z każdym filmem. :)


Możesz zostać moim PATRONEM i mieć dostęp do wszystkich e-booków i książek.


Zobacz jakie są opcje bycia PATRONEM i jakie korzyści to ze sobą niesie. Każdy e-book, który będę wydawała będzie automatycznie wędrował na Twoją skrzynkę e-mailową. 

Dwa e-booki dostępne na teraz:


książka "Szczęście to wybór"

e-book "Tajemnica wytrwałości"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz