2/14/2024

Takie i skuteczne kosmetyki do twarzy.

 

 

Kilka miesięcy temu postanowiłam spojrzeć na swoją pielegnacje i kolorówkę bardziej szczegółowo.

Dowiedziałam się, że nakładam na siebie substancje rakotwórcze, mikroplastik, oblepiacze, które mają powodować, że moja skóra ładniej wygląda na chwile, albo różnego rodzaju toksyny, które np. kumulują metale cięzkie w organizmie. SZOK?

TAK I NIE.

Parząć na koncerny żywnościowe to serwują nam to samo, więc dlaczego duże firmy kosmetyczne miały dbać o nas? Jest to przykre, że takie praktyki mają miejsce i nasuwa się tylko jedno stwierdzenie: UMIESZ LICZYĆ, LICZ NA SIEBIE.

Potrafisz czytać, to zacznij czytać składniki na opakowaniu, zainteresuj się co one oznaczają.

Nie chce Ci się, może nie masz czasu, może patrzysz na to i widzisz tzw. “chińskie znaczki”, nie wiesz o co chodzi, dlatego przychodze ja. Szczerze, to bardzo potrzebowałam takiego filmu kilka miesiecy temu dlatego tworzę go dla Ciebie.

Zacznijmy od początku.

“Skóra jest największym organem ciała oraz stanowi barierę między środowiskiem zewnętrznym a naszymi narządami. Naskórek jest wystawiony na wiele czynników i może wchłonąć do 60% substancji do krwi, w zależności od ich zdolności wchłaniania i rozmiaru .” 

 

Całość w filmie:


 

 Kilka "polecajek":

Podoba Ci się to co robię? Lubisz oglądać filmy, inspirować się przepisami i spędzać czas ze mną, to koniecznie zostaw subskrybcje i bądź na bieżąco z każdym filmem. :)


Możesz zostać moim PATRONEM i mieć dostęp do wszystkich e-booków i książek.


Zobacz jakie są opcje bycia PATRONEM i jakie korzyści to ze sobą niesie. Każdy e-book, który będę wydawała będzie automatycznie wędrował na Twoją skrzynkę e-mailową. 

Dwa e-booki dostępne na teraz:


  "Szczęście to wybór"

 "Tajemnica wytrwałości"

 

 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz