4/25/2024

WIOSENNE BIEGANIE- CZY WARTO? Zaprojektuj szczupłe i zdrowe ciało.


DLACZEGO WARTO BIEGAĆ?

Pomaga pozbyć się dodatkowyc kilogramów. Typ treningu:cardio,więc uruchamiamy spalanie tłuszczu, a nie budowę mięsni. Jeśli chcesz ujędnić ciało warto przeplatać treningi i skupić się również na budowie masy mięśniowej.

Poprawia kondycję. Bieganie na zewnątrz sprawia, że musisz pokonywać przeszkody fizyczne, ale też pogodowe. To powduje, że bieg na zewnątrz jest trudniejszy niż bieganie na bieżni, ale też przyjemniejszy. Kontakt z naturą, słońce, powiew wiatrru, to jest coś czego siłownia nie jest w stanie Ci dać.

 


Ładniejsze badziej smukłe ciało, które będzie się czuło lekko i cudownie. Wpływa na wydolność płuc i serca, pomaga obniżyć poziom cholesterolu i ciśnienie krwi, obniża ryzyko zachorowania na cukrzycę , zwiększa się nasza ogólna odporność – organizm się hartuje, rzadziej łapiemy przeziębienia i infekcje.

Wzmacnia charakter. Podczas biegania jesteś tylko ty i twoje ograniczeniaTo jaki dialog prowadziz wewnatrz, to jakie masz przekonania, to wszystko wpływa na osiągnięcia i wygląda Twojego ciała. Mówisz sobie nie dam rady, to bez sensu, jesteś do nieczego, czy wręcz odwrotnie dam radę, nigdy się nie poddaje, jestem super? Twoje myśli mogą być budujące i motywująca, lub powodujące, że chcesz rzucić wszystko i wrócić na kanapę.

Podczas biegania uruchamiają się twoje programy, możesz je wtedy zauważyć i wtedy będzie Ci łatwiej nad sobą pracować.

Wszystko czego doświadczamy jest naszym mentalem. Wszystko dzieje się najpierw w głowie. Nic nie ma swojego początku w świecie fizycznym, bo najpierw musi pojawić się w myślać, aby ktoś mógł przenieść to na plan fizyczny.

 

Jeśli chcesz schudnąć nie patrz na siebie jako na ciało, ale jako na istotę żyjącą w ciele.
Jesli chcesz zrobić sobie detoks, post czy inne oczyszczanie nie patrz na to jako 14 dni męczącej diety z wyrzeczeniami, ale jako to TYLKO 14 dni w ciągu roku 365 dniu, gdzie dbasz o swoje zdrowie.

Jeśli mówisz, nie mam czasu na 30 minut treningu w ciagu całej doby 24 godzinnej to spójrz na swoje priorytety. To nie brak czasu, a to co stawiasz wyżej niż Twoje zdrowie. Zobacz jakie masz nawyki i czy one Ci służą.
Łatwe wybory prowadzą do trudnego życia, a trudne wybiory tworzą łatwe życie. Wybór jest TWÓJ!

 


 Zasubskrybuj mój kanał i bądź na bieżąco. 

 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz