Książka "Szczęście to wybór"
"Szczęście to wybór"  Agnieszka Juszczyk

Dzięki tej książce:
 • Poznasz technikę małych kroków, która pomoże ci w osiąganiu marzeń 
  i spełnianiu siebie.
 • Poznasz mój sposób na poskromienie strachu i zaprzyjaźnienie się 
  z nim.
 • Dowiesz się, jaki jest mój codzienny pakiet szczęścia i będziesz mógł 
  stworzyć swój.
 • Uświadomisz sobie, że szczęście jest na wyciągnięcie ręki. Jest bliżej, 
  niż ci się wydaje.
 • Dostaniesz „szczęście w pigułce” oraz zwrócisz uwagę na to, dlaczego 
  wmawiasz sobie „nie zasługuję”.
 • Stworzysz własną definicję szczęścia, a to pomoże ci na kreowanie 
  lepszej jakości życia.
 • Poznasz sposoby na to, by się nie poddawać i robić swoje.
 • Dowiesz się, jaki wpływ mają na nas ludzie i dlaczego warto otaczać się 
  wspierającym towarzystwem.
 • Zrozumiesz, jak ważne jest odpuszczanie, dzięki czemu pozwolisz sobie
   na stworzenie pozytywnej przestrzeni wkoło siebie.

 
 
Posłuchaj audiobooka:
 

 
 
Dla kogo jest ta książka?

W obecnych czasach w pędzie życia gubimy cząstkę siebie, spełniamy oczekiwania szefa, partnera, rodziny, społeczeństwa, zapominamy o tym, kim jesteśmy. Błądzimy i nie rozumiemy, dlaczego nie jest tak, jak być powinno. Choć gdzieś głęboko w nas wiemy, że jest coś jeszcze i że zasługujemy na więcej.

Każda historia zawarta w książce prowadzi do uwolnienia się od swoich blokad. A wszystko to na przykładach z życia autorki… choć jakby twoich, bo czyż człowieczeństwo nie jest uniwersalne?

Jeżeli czujesz, że utknąłeś, że jest w tobie coś, co chcesz, aby w końcu wyszło na zewnątrz, ale wciąż się boisz, co inni sobie pomyślą, to ta książka jest dla ciebie.

Autorka opisuje drogę do życia w zgodzie ze sobą. Pisze o tym, jak czuje i czego pragnie, pomimo że nie zawsze układa się jej idealnie, bo właśnie takie jest życie – nieperfekcyjne. Te wszystkie uczucia i pragnienia są ci dobrze znane, wszyscy ich doświadczamy.
Akceptacja tego, co nieuniknione przyczynia się do szczęśliwego życia, bo jeżeli wiemy, że nie możemy wszystkiego kontrolować, to zaczynamy czuć lekkość, uczymy się odpuszczać i zapraszamy szczęście do życia.

Jeżeli wciąż szukasz swojego miejsca na ziemi, to wiedz, że to miejsce również czeka na ciebie. Tylko od ciebie zależy, czy wybierzesz autostradę prowadzącą do miejsc już odkrytych, by żyć zgodnie z zasadami innych, czy nieprzetarty szlak przez dżunglę do swojego miejsca, tego jedynego, gdzie sam torujesz sobie drogę przez życie. 

Dla kobiety, mężczyzny, dla każdego, kto chce zacząć decydować o swoim życiu, kto nie lubi, gdy inni narzucają mu, jak ma żyć, co robić i czym się kierować.

Dla buntowników i dla nieśmiałych, dla młodych kobiet wchodzących w życie i dla dojrzałych kobiet, które są na tyle silne, by w końcu powiedzieć „nie” przeszłości, a „tak” sobie samej.

Dla mężczyzn, którzy wciąż myślą i czekają aż „samo się wydarzy”, dla tych wrażliwych, którzy skrywają się pod skorupą bycia niezniszczalnym mężczyzną, który ma dźwigać na swoich barkach cały wszechświat.

Dla zagubionych i dla tych, którzy się odnajdują.

Dla spokojnych, by wprowadzić odrobinę szaleństwa i tych szalonych, by odnaleźli się w harmonii.

Dla każdego, kto pragnie zmian.
Jakie korzyści wynikają z jej przeczytania?

Szczęście ma niejedno oblicze i dla każdego może oznaczać zupełnie coś innego. Zdefiniuj swoje szczęście, by odnaleźć swoją prawdę.

Odkryjesz, że życie to pasmo wzlotów i upadków, które wcale nie muszą ci się bezwiednie przytrafiać, a masz zupełną kontrolę nawet nad sytuacjami, których kontrolować nie możesz.

Nie jesteś sam w swojej podróży przez życie, jest nas więcej i każdy ma podobne pragnienia, chce kochać, być kochanym, chce być ważny, zauważony, zrozumiany. Jednak najważniejsze to zrozumieć, że ty pierwszy masz dać sobie to wszystko.

Przeżywamy te same emocje, żyjemy w tym samym chaosie i często nasze historie są podobne, jest sposób na to, by zrozumieć siebie. A gdy zrozumiesz siebie, to wtedy zrozumiesz te wszystkie mechanizmy u innych ludzi.

Nikt nie ma prawa odebrać ci marzeń, nawet jeżeli wydaje ci się, że świat się wali, bo nawet te negatywne sytuacje mogą zmienić cały obraz. Nagle okaże się, że te zawalone mury ukażą cudowny zachód słońca, którego wcześniej nie widziałeś.

Piękno jest w tobie, masz w sobie wszystko, czego ci potrzeba, nic więcej, nic mniej, ideał sam w sobie. Spójrz na siebie jako cud, bo cudem się urodziłeś i będziesz nim zawsze.

Pozwól sobie na człowieczeństwo, na popełnianie błędów i na bycie nieperfekcyjnym. Wybacz sobie wszystkie błędy, by odpuścić przeszłość i zacząć żyć tu i teraz. 

TAK! Wybieram szczęście i kupuję książkę.
 

PayPal UK
 £10 + £3.20 Royal Mail 2nd class O mnie:
autorka książki „Szczęście to wybór”, instruktorka zdrowego stylu życia: racjonalnego podejścia do jedzenia, aktywności fizycznej, a przede wszystkim zdrowego sposobu myślenia.

Blogerka,youtuberka, inwestor, organizatorka wydarzeń biznesowych w Londynie.
Wie, że każdy ma w sobie potencjał, wystarczy go tylko wydobyć. Przeszła drogę, dzięki której zbudowała mocne fundamenty pewności siebie i odkryła prostą ścieżkę do bycia szczęśliwą każdego dnia. Testowała na sobie wiele teorii, rad, ćwiczeń i przebyła setki szkoleń u najlepszych trenerów: T. Harv Eker, Tony Robbins, Brian Tracy, Robert i Kim Kiyosaki, Les Brown, Krzysztof Hillar, Magdalena Pawłowska, Kamila Rowińska, Mateusz Grzesiak, Beata Pawlikowska.

Swoją wiedzę i doświadczenie zawarła w książce „Szczęście to wybór”, bo od lat powtarza bliskim, że bycie szczęśliwym to nie przypadek, a nasz świadomy wybór. 
W książce znajdziesz wiersze Krzysztofa Drozd, poety, badacza i znawcy ludzkiej natury. Krzysztof jest podróżnikiem po świecie i w głąb samego siebie, autorem pięknych, otwierających serce i umysł na świat wierszy, które zawarł w tomiku poezji "W poszukiwaniu świadomości".

 

Opinie na temat książki:

„Szczęście to wybór. Naprawdę tak jest! Bardzo bliskie jest mi to stwierdzenie i to, jak podchodzi do tego Agnieszka. Każdy, ale to każdy powinien podjąć decyzję o tym, czy będzie szczęśliwy tak naprawdę. Ta pozycja może tylko w tym pomóc i pokazać, że nie musi być to takie skomplikowane. Warto!”


Krzysztof Hillar – trener wystąpień biznesowych i komunikacji, mówca motywacyjny. Specjalista w dziedzinie wystąpień biznesowych, motywacji i sprzedaży „jeden do wielu”. Twórca systemu INFLUENCE SPEAKER i SUPER SPEAKER SYSTEM, w ramach którego każdego jest w stanie przygotować do wyjścia przed dużą publiczność, występowania w mediach i przemówień przed kamerą.

 „Szach-Mat Szczęście! Książka Agnieszki właśnie Cię rozgryzła niczym szachowy mistrz. Szczęście to wybór i możemy je kreować na wiele sposobów. W tym niezwykłym przewodniku po szczęściu, autorka pokazuje skuteczne sposoby, które pomogą Ci osiągnąć sukces w życiu. W tych przykładach rozpoznasz siebie! Co więcej, poznasz praktyczne wskazówki, jak osiągnąć szczęście. Lepszej pory nie będzie, pora na Twój ruch! Przeczytaj książkę i ciesz się pięknym życiem”.

Michał Kanarkiewicz – wykładowca MBA, szachista, trener, autor 4 książek i mówca inspiracyjny TEDx. Michał uczy myśleć strategicznie poprzez grę w szachy. Wykorzystuje strategie szachowych mistrzów do pokazywania sposobu, w jaki firma może urosnąć. Więcej informacji na www.MichalKanarkiewicz.com. 


Posłuchaj audiobook:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz