10/21/2014

Millionaire Mind Intensive Warszawa

 Relacja z Millionaire Mind Intensive Warszawa - czyli 3 dni zmieniające życie.
Zaczęło się wszystko ponad półtora roku temu kiedy zaczęłam pisać bloga i systematycznie ćwiczyć. Niby coś niepozornego, a jednak zaszły we mnie ogromne zmiany i ciągle zachodzą. Same możemy odmienić pewne aspekty swojego życia jak zdrowie, zgrabna sylwetka, pozytywne podejście do świata, rozmowa ze sobą, traktowanie siebie jako swojej przyjaciółki i wiele innych. Jednak do pewnego momentu, gdzie jest ci potrzebna dodatkowa pomoc by robieniu dalszych kroków. Takimi krokami mogą się okazać filmiki motywujące na YT, webinary bezpłatne których jest bardzo dużo w sieci oraz rozmowa z osobami, które mają cele, pasje i bije od nich pozytywna energia. Ale w pewnym momencie znowu potrzebujesz kolejnego kroku, czegoś Intensywnego, coś co wejdzie w głąb ciebie i uleczy wszystkie zahamowania, rany, urazy i pokaże ci że świat niesie ze sobą jeszcze większe możliwości. Do kolejnego kroku są nam potrzebne szkolenia i rozwój. Dlatego udałam się do Warszawy na MMI i jechałam tam z ogromnymi nadziejami.
 
Relacja z pobytu
16/10/2014 Londyn--> Warszawa
Śniadanie- kanapki, do tego kawa i można lecieć.
Minuty przed odlotem.
Pełna nadziei jadę do Warszawy.
Bardzo szybkie zwiedzenie pięknej Warszawy i do hotelu.
 
17-19/10/2014
Pierwszy i drugi dzień MMI, rozpoczyna się o 9:00 kończy o 23:00, w trzecim dniu 8:00-20:00, więc bardzo intensywnie.
Przygotowana, podekscytowana czekam na wielkie wydarzenie.
Atmosfera była niesamowita, wiedza jaka została przekazana uczestnikom ogromnie przydatna (jedynie co trzeba teraz zrobić to wykorzystać ją). Ale co najważniejsze w tym całym spotkaniu było to, że oddziaływało na emocje. 
 Wszystko siedzi wewnątrz, każdy z nas ma swoją przeszłość która go ukształtowała, pewne negatywne emocje z nią związane, których się trzymamy. MMI "leczy". Ćwiczenia powodowały płacz, mnóstwo uśmiechu i wiele zabawy.
https://www.facebook.com/milewskipartnerzypl?fref=ts
https://www.facebook.com/milewskipartnerzypl?fref=ts

Podsumowując: nadzieje były ogromne i spodziewałam się czegoś WOW.
DOSTAŁAM TO!! Nie nie było tylko WOW, to odmieniło mnie i to jak dostrzegam swoje życie jest teraz zupełnie inne. Zmieniają się priorytety i człowiek zaczyna się czuć kompletny.

Jeśli masz możliwość uczestniczyć w takim szkoleniu- zrób to!
Dlaczego o tym piszę na tym blogu?
Bo nie tylko to co na zewnątrz jest ważne, ale to co wewnątrz nas. Często zapominamy o tym skupiając się na diecie i ćwiczeniach.
Akceptuj siebie, kochaj siebie, bądź swoją przyjaciółką i rozwijaj się. Jeśli pokochasz siebie staniesz się szczęśliwą osobą.

34 komentarze:

 1. Czego konkretnego nauczyłaś się podszas tego szkolenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się napisać czego KONKRETNIE...to szkolenie jest tak prowadzone, że każdy indywidualnie wyciąga z niego co tylko chce. Było o własnym biznesie, o nieruchomościach, giełdzie, o tworzeniu pasywnych źródeł dochodów, o strefie komfortu w której siedzimy a to wszystko przeplatane zabawą, ćwiczeniami, śmiechem i poznawaniem nowych ludzi.

   Usuń
  2. Hej :) jeśli chcesz się dowiedzieć co dokładnie było, to możesz przeczytać u mnie na blogu, bo też byłam na tym szkoleniu w marcu tego roku i na bieżąco je opisywałam dzień po dniu. Było super, nie ma żadnych wątpliwości co do tego :) Myślę, że w przyszłości chętnie wybiorę się na kolejne takie bądź nieco inne szkolenia. Super rzeczą jest właśnie to, że jest to wstęp do kolejnych szkoleń, które mają bardziej biznesowy charakter, ale to jedno akurat jest wyjątkowe, bo na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Po prostu przypomina nam o pewnych rzeczach związanych z życiem i podejściem do niego, które czasem nam gdzieś umykają, a czasem nigdy nawet o nich nie pomyśleliśmy.

   To są moje wrażenia z poszczególnych dni kursu wraz z opisem głównych rzeczy, których nas tam uczono:

   1 dzień: http://carrer5bis.blogspot.com/2014/03/mmi-millionaire-mind-intensive-day-1.html
   2 dzień: http://carrer5bis.blogspot.com/2014/03/mmi-millionaire-mind-intensive-day-2.html
   3 dzień: http://carrer5bis.blogspot.com/2014/04/mmi-millionaire-mind-intensive-day-3.html

   Usuń
 2. Chętnie przeszłaby się na takie Warsztaty.
  Można na nich wiele skorzystać.

  Ps: czy pojawi się kiedyś taki post. Jak odpowiednia dieta i ćwiczenia wpłynęła na Twoje włosy i co się zmieniło /

  OdpowiedzUsuń
 3. Swietny post:-) ladnie napisane, pozdrawiam:-) swiatwkolorzeblond.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie by było wziąć udział w takim szkoleniu na pewno to bardzo wzbogacające doświadczenie. Zgadzam się z Tobą, że rozwój psychiki jest tak samo ważny jak przestrzeganie diety i regularnych treningów. DBAM O FIGURĘ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nic nie wywarło takiego wrażenie na mnie jak MMI -) a rozwój jest najwazniejszy, bez tego stoimy w miejscu...

   Usuń
 5. Uwielbiam takie szkolenia. Niesamowicie oddziałują na człowieka. Podnoszą jego wartość i napędzają do działania ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie tak, ale co jest najtrudniejsze to powrót do rzeczywistości, gdzie stare nawyki czekają i kuszą do bycia tym kim się było przed szkoleniem. Więc to dopiero po kursie rozpoczynamy pracę nad sobą i wdrażamy w życie to czego się nauczyliśmy :-)

   Usuń
 6. Ja bardzo obiektywnie podchodzę do takich szkoleń... Znam dwie osoby, które były na nich i jakiś wielkie zmiany w ich życiu nie zaszły.
  Owszem jestem za kształceniem i udoskonalaniem siebie, ale w konkretnej dziedzinie, bardziej naukowo...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naukowo dokształcałam się tyle lat i nic z tego nie mam...więc trzeba próbować czegoś innego.
   Skoro nic to im nie dało to wydaje mi się, że to zależy od człowieka. Mnie to dało...więc już znasz 3 osobą która była na szkoleniu i teraz możesz powiedzieć, że znasz jedną osobę, która była i jest zachwycona.
   Takie szkolenie to dopiero poczatek...trzeba tam być i poczuć to na własnej skórze.

   Usuń
  2. Jeżeli ktoś myśli, że po odbyciu szkolenia jego życie nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki się odmieni to może się nieźle rozczarować :) To tak samo jakbyś uczyła się matematyki, ale nie korzystała z kolejności działań, które przecież potrafisz i dziwiła się, że wynik nie wychodzi prawidłowy ;)

   Oprócz czytania książek, nauki i uczestniczenia w szkoleniach ważne jest wprowadzanie tego, co z nich wynieśliśmy do codziennego życia i to właśnie jest najtrudniejsze - bo codzienne obowiązki i inne niedokończone sprawy "przeszkadzają" nam w poświęceniu 100% swojej uwagi temu, na czym nam zależy.

   Ja uważam, że codzienna praca krok po kroku w końcu przynosi korzyści i Agnes bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona! :) Trzymam kciuki za wszystko, co sobie zaplanowałaś!

   Usuń
  3. No właśnie ludzie tak myślą, że to szkolenie załatwi im biznes i pełno pieniędzy. Jak we wszystko trzeba włożyć dużo pracy i wysiłku, a przede wszystkim trzeba chcieć.

   Usuń
  4. To chyba tak, jak ze studiami, po których rzekomo mamy wszystko umieć, a to nie tak przecież! Szkolenie ma inspirować do działania, dać Ci motywację i pokazać, że można inaczej myśleć. A może akurat okaże się, że tak bardzo nie zgadzasz się z przedstawianymi teoriami, że wynajdziesz coś własnego? :)

   Usuń
 7. Nie napisałaś o czym było to szkolenie a jestem ciekawa ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie napisałaś o czym było to szkolenie a jestem ciekawa ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O oduczaniu się starych nawyków, i nauczeniu się nowych, dojścia do źródła naszych problemów finansowych w psychologiczny sposób, o tym jak można zostać finansowo niezależnym. Dodatkowo poznajesz ludzi, którzy mają podobne problemy jak Ty, albo mieli w przeszłości i są na tym szkoleniu po raz kolejny z własnymi biznesami. Wiesz...proces nauki dopiero się rozpoczyna po takim szkoleniu. On nie gwarantuje sukcesu, to zalezy wszystko od nas. Niektórzy mogą się spodziewać już otwartego biznesu i miliona na koncie? Tak nie jest, to dopiero początek i jak przez kilkanaście-kilkadziesiąt lat wpajano Ci "dziwne rzeczy" w szkołach (dzięki czemu większość ludzi jest na etacie) tak na tym szkoleniu chcą abyś o tym zapomniał i robimy wiele niesamowitych ćwiczeń na oduczenie się.
   To jakie zmiany zachodzą w nas zależy indywidualnie od nas samych.

   Usuń
  2. brzmi bardzo interesująco i myślę, że może być bardzo przydatne, zwłaszcza w tych czasach.

   Usuń
 9. Mój znajomy jest po tym samym szkoleniu i jest zachwycony. Można się dużo dowiedzieć o samym sobie. Jednak takie szkolenia działają na zasadzie "mówią Ci to co chcesz usłyszeć" tak mi się wydaje po jego opowieściach. Poprawiają stan ducha itd. Poza tym koszt za miejsce VIP 1600 zł to trochę dużo, można siedzieć w ostatnim rzędzie za połowę tej kwoty, ale podobno nie ma już takiej energii jak na miejscu VIP. Dla mnie kwota 600 zł to dużo za takie szkolenie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wiesz...jakoś nie usłyszałam to co chciałam usłyszeć, nawet wręcz odwrotnie- brutalna prawda otwierająca oczy.
   Co do biletów "zwykłych" to jak przyjdziesz wcześniej to masz miejsce w pierwszym rzędzie, zaraz przy sektorze VIP . Najlepiej się przekonać samemu, bo to co ktoś Ci opowiada to jest jego "rzeczywistość", a nie Twoja.

   Usuń
 10. Pierwszy raz słyszę o takich warsztatach ale jestem meega ciekawa:) To co napisałaś dało do myślenia, u mnie w psychice siedzi jeszcze wiele złych stworów z którymi musze się zmierzyć:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Czytając dopełnienie w komentarzach, to powiem, że brzmi całkiem ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 12. musiało to być dla Ciebie niezłe doświadczenia, oby więcej takich w Twoim życiu. Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. musiało być super! zazdroszczę Ci udziału w tym szkoleniu :) jak tylko będę miała okazję wziąć udział w czymś takim to zrobię to bez zastanowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Dokładnie, to co na zewnątrz i co wewnątrz nas to jedność, nie można tego rozdzielać :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Rozwój to podstawa...Najważniejsze, że jesteś zadowolona, tyle z tego szkolenia wyciągnełaś i jesteś po prostu bardzo zadowolona :))))

  OdpowiedzUsuń
 16. Brzmi intrygująco, sama bym wzięła w czymś takim udział :) Było wpaść przy okazji na kawę/herbatę ;))

  OdpowiedzUsuń
 17. Z ogromną chęcią wzięłabym udział w takim szkoleniu :) Zawsze energetyzują mnie spotkania z bloggerkami, szkolenia i konferencje :)

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 18. Brzmi całkiem ciekawie. Do końca nie rozumiem celu takich warsztatów, ale jeśli czujesz się po nich super to chyba coś dają :D Super.

  OdpowiedzUsuń