3/09/2020

Magia wręczania prezentów [TrendHim]

„Pamiętajmy, że najszczęśliwsi są nie ci, którzy dostają więcej, ale ci, którzy dają więcej”.
– H. Jackson Brown, Jr.

Kto kocha otrzymywać prezenty? No oczywiście, że każdy odpowie "tak". Magia świąt, czy urodzin kręci się również wokoło prezentów i tego, że możemy je wspólnie otwierać. Oprócz otrzymywania cudownie jest też dawać innym coś od siebie. Takie gesty mówią jak bardzo dbamy i zależy nam na drugiej osobie, szczególnie w związku. Kupowanie prezentów zwiększa poczucie przywiązania i szczęścia, ale również daje poczucie, że jesteśmy hojni i dbamy o nasz związek. 


W relacji partnerskiej bardzo ważna jest oczywiście miłość, zaufanie, szczerość, to jest numer jeden oraz takie uczucie, że jestem wciąż ważną osobą, tą jedyną, wyjątkową. Jednym z aspektów, które pozwalają nam się tak czuć jest dawanie sobie prezentów. Oczywiście jest wiele okazji by wymieniać się podarunkami, ale mnie osobiście najbardziej cieszy jak robię komuś niespodziankę i bez okazji wręczam coś drobnego. 
Nie musi być to nic kosztownego, a często mała rzecz będzie równie mocno cieszyć co ta duża i droga. Często piękę ulubione ciasto dla ukochanego, czy robię mu jego ulubioną kolację, ale zdarza się, że idę do sklepu by kupić coś o czym już mówi od dłuższego czasu. I to jest właśnie to!! Słuchanie drugiej osoby.

Ofiaruj prezent za uśmiech.
Dawanie prezentu i otrzymanie uśmiechu, czasem łez wzruszenia czy zobaczenia jak ogromną radość sprawiło się drugiej osobie, to największa nagroda. To jest właśnie magia wręczania!! 
W jednym z artykułów, które ostatnio czytałam "Wydawanie pieniędzy - szerzenie szczęścia" zostało wyjaśnione, że wydawanie pieniędzy na kogoś sprawia nam przyjemność ze względu na to, że nasz mózg posiada ośrodek nagrody oksytocynę, który odpowiada za interakcję z innymi. 
Najlepszym prezentem jest czas, uwaga, miłość, wspólne doświadczenia, to jest coś czego nie da się kupić za żadne pieniądze. 

„Najwspanialszym prezentem, który możemy komuś dać jest nasz czas. Gdy dajemy komuś swój czas, przekazujemy też część naszego życia, której nigdy nie odzyskamy”.
– autor nieznany.

 
 Jednak warto też dłuchać drugiej osoby i zrobić niespodzienkę. Mój narzeczony chciał okulary do szybkiej jazdy na elektrycznej deskorolce, mówił o tym od dwóch miesięcy i wciąż jakoś zapominał, szkoda mu było pieniędzy, czy było coś ważniejszego do kupienia. Wzięłam sprawy w swoje ręce i sama mu kupiłam. Uśmiech, zaskoczenie i całus był najlepszym podziękowaniem. 


„Sposób wręczania wart jest więcej niż sam podarunek”.
― Pierre Corneille
 
Jeżeli szukasz idealnego prezentu dla mężczyzny to wejdź na stronę Trendhim, tam jest dosłownie wszystko czego mu  potrzeba. Produkty mają wysoką jakość, pasek i okulary jakie otrzymałam są dokładnie takie jak na zdjęciu. Prezent przychodzi zapakowany w ładnym pudełku, gotowy do wręczenia z cukierkami w środku. Bardzo szybka dosawa, więc nawet jak chcecie na szybko coś kupić to mogę śmiało polecić Trend Him.https://www.trendhim.pl/


2 komentarze:

  1. Bardzo podobają mi się takie okulary, sama muszę sobie takie kupić, bo niestety mam podobny problem z łzami :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Łukasz bardzo zadowolony. Mówi, że wygląda jak pilot, a mnie się podoba i najważniejsze, że spełniają swoją funkcję :))

      Usuń