10/18/2020

JESTEM POZYTYWNYM CZŁOWIEKIEM. Pudełko Pozytywnej Energii.

 


Wiem jak ważne jest zdrowie emocjonalne, czas tylko dla siebie, zdrowy egoizm, przestrzeń, która jest tylko Twoja i możesz w niej robić co tylko chcesz. Nie wyobrażam sobie mieć czas dla innych, ale nigdy dla siebie, mówić 'tak' jak myślę 'nie' i być w miejscu, w którym nie chce być. To powoduje, że zatracamy siebie i sami sobie pokazujemy, że nie jesteśmy warci tego co najlepsze. Jak do tego doprowadzimy, to cały wszechświat będzie tak dla nas działać. W rezultacie będą przychodziły dziwne sytuacje, a ludzie automatycznie będą Cię tak traktować. Bo skoro Ty sam traktujesz siebie w dany sposób, to ludzie to wyczuwają i robią to samo. 

Dlatego jeśli masz wybór, to zawsze wybieraj miłość do siebie, akceptacje a przede wszystkim wybieraj SIEBIE. Tylko nie zrozum mnie źle, nie chodzi o porzucenie wszystkiego, olanie wszystkich ludzi, a o równowagę w życiu, bo ile razy dałeś, a a nie otrzymałeś niczego w zamian. Znam osobiście wiele osób z sercem na dłoni i jednocześnie złamanym sercem. 

Dlatego zachęcam do zwróceniu się do siebie i ukochaniu siebie. Jesień jest na to idealnym momentem, pod kocem, z gorącą herbatą i czekoladą wyjdzie to idealnie. Jednak warto mieć coś jeszcze: PUDEŁKO POZYTYWNEJ ENERGII. 


Po co Ci takie pudełko?
Pozwoli Ci na zwolnienie, zatrzymanie się, medytacje, wpatrzenie się w siebie i oczyszczenie swojej przestrzeni.

W pudełku znajdziesz:

 Najszlachetnieszy kamień z grupy Kwarcu w formie bransoletki- 

KRYSZTAŁ GÓRSKI.

Kryształ Górski jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym - zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Kryształ Górski to także swoisty „wzmacniacz energetyczny” działający jak akumulator. Umożliwia realizację planów zwiększając naszą zdolność wprowadzania ich w życie. Umożliwia osobisty rozwój poprzez transformację negatywnej energii w pozytywną. Dzięki oczyszczającej energii Kryształu Górskiego możemy żyć w zgodzie z sobą, innymi ludźmi i naturą.

Świeca do medytacji i 

ZAKLĘCIA PEWNOŚCI SIEBIE (z wosku pszczelego)

Magia świec jest jedną z najprostszych form rzucania zaklęć, w której rzucający decyduje się na intencję, wizualizuje efekt końcowy i skupia intencję lub wolę, aby go zamanifestować.

Ta świeca ma kolor pomarańczowy i jej celem jest robudzić Twoją pewność siebie, jednak do tego jesteś potrzebny Ty sam i Twoja intencja. Dlatego zanim zapalisz świece zapisz na kartce Twój zamiar, tutaj akurat związany z bycia pewną siebie osobą, co dzięki temu zyskasz, jak zmieni się Twoje życie. Połóż kartkę przy świecy, zapal ją, powiedź na głos swoją intencję i zacznij medytować, bądź skupiać się na celu jaki chcesz osiągnąć. Aby spotengować działanie świecy możesz użyć olejku z bergamotki.  

Świece mają 10 cm długości i 1,5 cm szerokości i są wykonane w 100% z wosku pszczelego z knotem 100% bawełny.

PALO SANTO- czyli święte drzewo

- oczyszcza umysł
- przynosi spokój
- odpręża
- relaksuje
- sprzyjające medytacji
- zwiększa przepływ energii
- wpływa kojąco na zmysły
- wprowadza dobrą atmosferę
- znosi napięcie ciała
- harmonizuje ciało
- zmniejsza stres i niepokój
- pozwala na otwarcie umysłu
- utrzymując energię uziemioną i czystą 
- łagodzi ból głowy
- wspomaga trawienie
- łagodzi bóle stawowe
- redukuje stany zapalne
- aromaterapia pomaga opanować kaszel i problemy oskrzelowe
- zapobiega powstawaniu wolnych rodników
- żywica Palo Santo ma właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne
- skutecznie zwalcza infekcje grzybicze i wirusowe

Kamień Szczęścia, biżuteria przygotowane własnoręcznie.

Talizman szczęścia znany jest już wieków i przypisuje się mu znaczenie magiczne, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pomaga w realizacji planów, szczęściu, dodaje odwagi, a z nim czujemy się pewni siebie. Talizman również chroni posiadacza przed nieszczęściem. Warto mieć w torebce  swój ulubiony talizman.

 Oraz 2x herbatka zielona z kokosem dla relaksu.

Jeżeli chcesz zrobić sobie prezent, lub uważasz, ze bliska Ci osoba potrzebuje takiego pudełka to koniecznie wejdź TU i zamów już teraz, bo mam limitową ilość box-ów. 



1 komentarz: